Auction 96
De la Aste Martini
Joi, 21.11.24, 14:00
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italia

Asta 96

IMPORTANTI OPERE D’ARTE

Sanremo – C.so Cavallotti, 76

Giovedì 21 Novembre

Ore 14:00

LOT 19:

Scuola del XVII secolo
Ritratto di uomo barbuto
olio su carta riportata su tela
45 x 33 cm

Price including buyer’s premium: 3,750
Preț de început:
3,000
Preț aproximativ :
€3,000 - €4,000
Comision casă de licitații: 25% Mai multe detalii
tag-uri:

Scuola del XVII secolo
Ritratto di uomo barbuto
45 x 33 cm