Auction 96
De la Aste Martini
Joi, 21.11.24, 14:00
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italia

Asta 96

IMPORTANTI OPERE D’ARTE

Sanremo – C.so Cavallotti, 76

Giovedì 21 Novembre

Ore 14:00

LOT 25:

Fausto Melotti (Rovereto 1901 – Milano 1986)
coppetta
ceramica policroma smaltata
firmata ...

Price including buyer’s premium: 1,875
Preț de început:
1,500
Preț aproximativ :
€1,500 - €2,000
Comision casă de licitații: 25% Mai multe detalii
tag-uri:

coppetta
ceramica policroma smaltata
firmata sotto la base con i punti
8 x 16,3 cm