מכירה פומבית 116 Octobers Auction
Bayeu Subastas
19.10.22
Londres 58, Bajo 28028 - Madrid España, ספרד

פריט 100:

ESCUELA EUROPEA S.XIX
"Retrato de dama con un jacinto"
Óleo sobre lienzo
78 x ...

נמכר ב: €1,200
1,200
€1,200 - €1,500
עמלת בית המכירות: 19% למידע נוסף

ESCUELA EUROPEA S.XIX
Óleo sobre lienzo
78 x 70 cm