מכירה פומבית 116 Octobers Auction
Bayeu Subastas
19.10.22
Londres 58, Bajo 28028 - Madrid España, ספרד

פריט 103:

€250 - €350
עמלת בית המכירות: 19% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Bayeu Subastas

Atril de músico francés de caoba con cuatro brazos para portavelas, Época Imperio S.XIX. Faltas
121 x 43 x 47 cm