Furniture, Carpets, Porcelain and Glass, Art, Wrist Watches and more
ЛОТ 051:
Alwar
Продан за: $40
$
25
Комиссия аукционного дома: 19%
НДС: 17%
ליטוגרפיה, "חלל קבוע",
Lithograph, "Permanent Space", signed 55/150,
45.5X34