Piazza Lovatelli, 1, 00186 Roma RM, Italy
Terms of sale
View demo
15 aprile 2021 dalle ore 15:30 CEST
LOT 3:
DEA ASSISA IN TRONO
Sold for: €180
180
Buyer's Premium: 26%
DEA ASSISA IN TRONO
V - IV secolo a.C.
alt. cm 13,3
PROVENIENZA
Collezione privata, Roma.
Note
This lot cannot exit from Italy