4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 5:
ARGENTINA - Repubblica - 5 Pesos - 1883 - AU Kr. 31 - SPL-FDC |
Sold for: €400
Buyer's Premium: 20%
ARGENTINA - Repubblica - 5 Pesos - 1883 - AU Kr. 31 - SPL-FDC