4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 892:
Umberto I (1878-1900) - 5 Lire - 1879 - AG Pag. 590; Mont. 33 Tracce di pulizia - BB-SPL |
45
Buyer's Premium: 20%
Umberto I (1878-1900) - 5 Lire - 1879 - AG Pag. 590; Mont. 33 Tracce di pulizia - BB-SPL