מכירה פומבית 65
Bolli & Romiti
13.9.22
Via Beatrice Cenci 9-9A - 00186 Roma, Italia, איטליה
September 13, 2022 3:00 PM CET

פריט 37:

A pair of patinated bronze busts of a Roman emperor, 19th century

נמכר ב: €450
€400 - €600
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13.9.22 בבית המכירות Bolli & Romiti

on a marble base, 30cm. high each