מכירה פומבית 71
Bolli & Romiti
9.3.23
Via Beatrice Cenci 9-9A - 00186 Roma, Italia, איטליה

פריט 251:

A French pair of patinated and gilt bronze three-light candelabra, Napoleon III period

נמכר ב: €3,500
3,000
€3,000 - €5,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 9.3.23 בבית המכירות Bolli & Romiti

with malachite plated bases, 71cm. high each