מכירה פומבית 78
Bolli & Romiti
19.12.23
Via Beatrice Cenci 9-9A - 00186 Roma, Italia, איטליה

פריט 54:

Vincenzo Gemito

€400 - €600
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.12.23 בבית המכירות Bolli & Romiti

Vincenzo Gemito
Head of scugnizzopatinated bronze, h. cm. 42Signature on the left side: GemitoStamp of the Gemito Foundry on the back