מכירה פומבית 40 MODERN AND CONTEMPORARY ART AUCTION
Studio D'arte Borromeo
6.6.20
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה
Saturday june 6 2020, 10.30 am

פריט 299:

AGENORE FABBRI (1911-1998)
Giardini pubblici, anni '80

€1,000 - €1,100
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 6.6.20 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

Giardini pubblici, anni '80
Tecnica mista su carta
cm 18,5x13
Firma al fronte
Etichetta dello Studio Marconi (MI) al retro del cartone protettivo

Provenienza
Studio Marconi, Milano
Collezione Privata, Milano