מכירה פומבית 126
Studio D'arte Borromeo
15.7.22
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה

פריט 411:

ILARIO ROSSI (1911-1994)
Nuda seduta, 1971

נמכר:
€1,200 - €1,500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.7.22 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

Nuda seduta, 1971
Olio su tela
cm 60x50
Firma al fronte
Firma al retro
Timbro della Galleria Ciruzzi Arte Contemporanea (PD) al retro

Provenienza
Ciruzzi Arte Contemporanea, Padova
Collezione Privata, Milano