מכירה פומבית 164
Studio D'arte Borromeo
29.5.23
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה

פריט 173:

GINA MAFFEI (1946)
Viti autunnali, 1967

נמכר:
€700 - €900
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 29.5.23 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

Viti autunnali, 1967
Pastelli a olio su cartoncino
cm 48x69
Firma, titolo e datazione al fronte
L'opera presenta lievi punti di fioriture