מכירה פומבית 290 חלק א' Asian Art
Capitolium Art
11.6.20
Via C.Cattaneo, 55, איטליה
Auction postponed for technical issues to thu jun 11 2020 - 2 pm CET.

פריט 26:

Arte Cinese

180
€300 - €500
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 11/06/2020 בבית המכירות Capitolium Art

Vaso in ceramica con invetriature craquelé Cina, XIX secolo

20 cm

Vaso a balaustro, il corpo inciso con petali di fiori di loto. Sbeccatura sulla bocca.