מכירה פומבית 20 Modern and Contemporary Art
Daliano Ribani Auctions
2.7.22
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS), איטליה
Sabato 2 luglio 2022 ore 18.

פריט 32:

PIERO DORAZIO, Senza titolo, 1976

3,500
€7,000 - €9,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 02/07/2022 בבית המכירות Daliano Ribani Auctions

PIERO DORAZIO, Senza titolo, 1976, Acquerello su cartoncino, Dim. 35x50, Al fronte: datato e firmato, Opera con cornice