מכירה פומבית 19 ASTA 19 - Asta di opere d’arte di scuola italiana del XX secolo arte antica XVIII - X|X
De Francesco Casa d'Aste
יום שישי, 6.12.24, 15:00
Vico noce a fonseca 1 80135 Napoli, איטליה
להשתתפות במכירה החיה והשארת הצעות מוקדמות -  כניסה  /  הרשמה

פריט 4:

FONDERIA CHIURAZZI
Woman - Fonderia Chiurazzi

מחיר כולל עמלה: 375
€700 - €800
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף

Woman - Fonderia Chiurazzi
Bronze sculpture, patinated with lost-wax casting, on a marble base, from the 20th century, depicting a Woman. Signed and stamped by Fonderia Chiurazzi. Dimensions: 53x26x23 cm. The work is in good condition.