מכירה פומבית 26
FB Arte
16.3.23
Via Giuseppe Garibaldi, 136/F, 44020 Ostellato FE, איטליה

פריט 21:

Eduardo Vernazza (1910-1991)

€300 - €400
עמלת בית המכירות: 0% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.3.23 בבית המכירות FB Arte

Eduardo Vernazza (1910-1991)
"Condomblé", olio su pannello telato, cm 30x40, firma, eseguito nel 1988, in cornice