מכירה פומבית 28 MODERN AND CONTEMPORARY ART: LAST CHANCE
Felima Art Casa d'aste
21.7.23
Via Settevalli 133/C 06129 Perugia, איטליה

פריט 20:

Giulio Turcato (Mantova, 1912-Roma, 1995) “Fondo oro” 1968
Litografia su carta, cm 64×50
Firmata datata in ...

נמכר ב: €120
€150 - €300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.7.23 בבית המכירות Felima Art Casa d'aste

Litografia su carta, cm 64×50
Firmata datata in basso a destra, titolo al centro Numerata 1/50