Auction 4 MODERN AND CONTEMPORARY ART
De la Felima Art Casa d'aste
7.3.20
Via Settevalli, 133/C (PG) - 06129, Italia

Live auction saturday march 7 2020, 5pm

Licitația a luat sfârșit

LOT 13:

Pietro Annigoni “Volto”

Pietro Annigoni
Milano 1910 Firenze 1988 ...

Vandut pentru: €140
Preț de început:
Preț aproximativ :
€200 - €300
Comision casă de licitații: 24% Mai multe detalii
tag-uri:

Pietro Annigoni
Milano 1910 Firenze 1988
“Volto”
litografia su carta
cm 25x35
firmata in basso a destra
numerata XXIV/XXX