LOT 7:
Paolo Baratella (Bologna 1935)
Vandut pentru: €850
Preț de început:
Preț aproximativ :
€600 - €900
Comision casă de licitații: 28%
Mai multe detalii
L'amore malato, 1974
tecnica mista e collage su tavola
cm 100 x 70
Firmato e datato in basso al centro: Baratella 74