מכירה פומבית 47 Modern and Contemporary Art Auction
Finarte
28.5.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה
Thursday may 28 2020, 4 pm CET

פריט 12:

Eugene Berman (San Pietroburgo 1899 - Roma 1972)
Bozzetto teatrale (Teschio), 1972

נמכר ב: €150
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 28.5.20 בבית המכירות Finarte

tecnica mista su carta applicata su cartoncino
cm 23,8 x 16,4
Siglato in basso al centro: E.B. 1972