LOT 46:
Renato Barisani (Napoli 1918 - 2011)
Vandut pentru: €420
Preț de început:
Preț aproximativ :
€300 - €400
Comision casă de licitații: 28%
Mai multe detalii
Sigla n°46, 1964
olio su cartoncino
cm 50 x 35
Firmato in basso a destra: Barisani 64
Firmato al verso: Renato Barisani Sigla n°46, 1964