LOT 103:
Franz Ficara (Reggio Calabria 1926 - Milano 1994)
Preț de început:
Preț aproximativ :
€400 - €600
Comision casă de licitații: 28%
Mai multe detalii
Pescatore, 1959
olio su tela
cm 57 x 60
Firmato in basso a destra: Ficara 59