LOT 139:
Bruno Cassinari (Piacenza 1912 - Milano 1992)
Vandut pentru: €2,600
Preț de început:
2,000
Preț aproximativ :
€2,000 - €3,000
Comision casă de licitații: 28%
Mai multe detalii
Il Davanzale, 1981
olio su tela
cm 50 x 60
Firmato in basso a destra: Cassinari
Firmato al verso: "Il Davanzale" Cassinari
Autentica dell' Autore su fotografia