LOT 141:
Filippo de Pisis (Ferrara 1896 - Milano 1956)
Vandut pentru: €8,500
Preț de început:
7,000
Preț aproximativ :
€7,000 - €10,000
Comision casă de licitații: 28%
Mai multe detalii
Ritratto di S. Carlo Borromeo – Omaggio a Scipione, 1941
olio su tavola
cm 45 x 41
Firmato in alto a destra: Pisis 41, V.R.
Titolo in alto a sinistra: Omaggio a Scipione