Auction 47 Modern and Contemporary Art Auction
De la Finarte
28.5.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, Italia
Thursday may 28 2020, 4 pm CET
Licitația a luat sfârșit

LOT 141:

Filippo de Pisis (Ferrara 1896 - Milano 1956)

Vandut pentru: €8,500
Preț de început:
7,000
Preț aproximativ :
€7,000 - €10,000
Comision casă de licitații: 28% Mai multe detalii
28.5.20 at Finarte
tag-uri:

Ritratto di S. Carlo Borromeo – Omaggio a Scipione, 1941

olio su tavola
cm 45 x 41
Firmato in alto a destra: Pisis 41, V.R.
Titolo in alto a sinistra: Omaggio a Scipione