LOT 144:
Achille Funi (Ferrara 1890 - Appiano Gentile 1972)
Vandut pentru: €4,200
Preț de început:
4,000
Preț aproximativ :
€4,000 - €6,000
Comision casă de licitații: 28%
Mai multe detalii
Pensosa, 1960
olio su tela
cm 94 x 74
Firmato in basso a destra: A. Funi