LOT 149:
Luciano Ventrone (Roma 1942)
Vandut pentru: €8,000
Preț de început:
8,000
Preț aproximativ :
€8,000 - €12,000
Comision casă de licitații: 28%
Mai multe detalii
Dove l'ombra s'addensa
olio su tela
cm 50 x 60
Firmato in basso a sinistra: L.Ventrone
Firmato al verso: L. Ventrone "Dove l'ombra s'addensa"
Autentica dell'Autore al retro