מכירה פומבית 49 Fashion Vintage
Finarte
11.6.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה
Rome, Thursday 11 June 2020 , 5 pm CET

פריט 27:

Fendi
Borsa Pochette

נמכר ב: €260
140
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 11.6.20 בבית המכירות Finarte

Borsa Pochette

con tracolla a catena in pelle color panna, dettagli in metallo dorato e logato, interno in tessuto, cm 22, con sacchetto (lievi difetti)