מכירה פומבית 51 חלק ג' Silvers and watches
Finarte
24.6.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה

פריט 520:

Piatto, Italia XX secolo in argento

נמכר ב: €240
140
€100
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף

con ricco decoro inciso e sbalzato.

Peso g 518,00