מכירה פומבית 51 חלק ד' Jewels
Finarte
25.6.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה

פריט 773:

Tre spille in oro 18K

נמכר ב: €800
750
€600
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.6.20 בבית המכירות Finarte

Tre spille in oro 18K

in oro 18K, micromosaico, turchese, zaffiri e smalto, di varie forme e raffigurazioni, difetti (lievi mancanze di smalto).

Peso g 34,30