מכירה פומבית 75
Finarte
23.2.21
Via Paolo Sarpi, 6 - Milan, איטליה

פריט 50:

Scrigno rivestito in velluto rosso ricamato a filo d'argento, Medio Oriente, secolo XVIII

נמכר ב: €600
€150 - €250
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.2.21 בבית המכירות Finarte

cm 14 x 40,5 x 23,5
mancanze e usura del tempo