מכירה פומבית 44
INCANTI D'ARTE
Finarte
צור קשר עם בית המכירות
13.2.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Thursday february 13, 16.00 hrs - Rome.
פריט 134:
Scuola emiliana, secolo XVII
נמכר ב: €7,000
4,000
€4,000 - €6,000
עמלת בית המכירות: 28%
San Sebastiano ed un angelo
olio su tela
cm 160,5 x 117,5