מכירה פומבית 44
INCANTI D'ARTE
Finarte
צור קשר עם בית המכירות
13.2.20
Piazza SS. Apostoli, 80 - Rome, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Thursday february 13, 16.00 hrs - Rome.
פריט 138:
Scuola dell'Italia centrale, fine del secolo XVI
נמכר ב: €500
€500 - €1,000
עמלת בית המכירות: 28%
San Francesco in estasi sorretto da un Angelo
olio su tela
cm 52 x 42