Auction 45 Photographs
De la Finarte
17.3.20
Via Paolo Sarpi, 6 - Milan, Italia

Milan, march 17, 5 pm CET.

Licitația a luat sfârșit

LOT 9:

Olivo Barbieri (1954)
India, Old Delhi, 1999

Vandut pentru: €5,500
Preț de început:
6,000
Preț aproximativ :
€6,000 - €8,000
Comision casă de licitații: 28% Mai multe detalii
17.3.20 at Finarte
tag-uri:

India, Old Delhi, 1999

Vintage C-print applicata su alluminio
cm 120 x 180
Edizione 4 di 6
Etichetta didascalica firmata a penna nera al verso della cornice
Opera in cornice