מכירה פומבית 45 Photographs
Finarte
17.3.20
Via Paolo Sarpi, 6 - Milan, איטליה

Milan, march 17, 5 pm CET.

פריט 15:

Gabriele Basilico (1944 - 2013)
Roma, 2007

נמכר ב: €4,600
3,000
€3,000 - €4,000
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 17.3.20 בבית המכירות Finarte

Roma, 2007

Stampa vintage ai pigmenti, stampata 2008
cm 100,5 x 130

Edizione 1 di 15
Etichetta didascalica firmata a penna nera al verso
Opera in cornice