מכירה פומבית 45 Photographs
Finarte
17.3.20
Via Paolo Sarpi, 6 - Milan, איטליה

Milan, march 17, 5 pm CET.

פריט 62:

Andres Serrano (1950)
The Rabble, 1984

12,000
€12,000 - €18,000
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 17.3.20 בבית המכירות Finarte

The Rabble, 1984

Stampa cibachrome vintage, montata su plexiglass
cm 101,6 x 152,4

Edizione 2 di 4
Siglata, titolata e numerata a penna nera al verso
Etichetta didascalica Paula Cooper Gallery al verso della cornice
Opera in cornice