מכירה פומבית Online 43 Decor | Furniture
Galerias da Vandoma
10.5.23
Rua Mouzinho da Silveira, nº175/183 4050 Porto (Portugal), פורטוגל

פריט 19:

75
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 10.5.23 בבית המכירות Galerias da Vandoma

Grande lustre de saco com 11 lumes, estrutura em metal dourado, com pingentes em vidro lapidado. Sinais de uso. Dim: 130 x 40 cm