פריט 26:
Consola e espelho em madeira profusamente entalhada, vazada e dourada, decorada com motivos vegetalistas e aletas; ...
עוד...
|
|
|
נמכר ב: €500
מחיר פתיחה:
€
500
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23%
על העמלה בלבד
משתמשים ממדינות אחרות עשויים לקבל פטור ממע"מ בהתאם לחוקי המס המתאימים
|