מכירה פומבית 19
Gigarte Casa d'Aste
8.9.22
Piazza D'Azeglio 22, 55049 Viareggio, איטליה
Giovedì 8 settembre 2022, ore 17.30

פריט 47:

Franco Rognoni, 'Fauno'

Franco Rognoni
'Fauno'
Tecnica mista ...

450
€550 - €900
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 08/09/2022 בבית המכירות Gigarte Casa d'Aste

Franco Rognoni
'Fauno'
Tecnica mista su carta
Dimensioni: 29cm x 22cm
Certificazione: Firmato fronte opera