Auction 10/round II
By Gliubich
Contact auction house
Sep 21, 2022
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy
Terms of sale
View demo
LOT 287:
G.J. Broome (1867 - 1873) Natura morta con frutta XIX secolo olio su tela cm 25x30; con cornice cm
Sold for: €950
900
€1,200 - €1,500
Buyer's Premium: 28%