מכירה פומבית 21 חלק ב'
Gliubich
20.12.23
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, איטליה
Asta mercoledì 20 dicembre 2023 ore 15

פריט 301:

()

נמכר ב: €1,300
1,200
€1,800 - €2,200
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 20.12.23 בבית המכירות Gliubich

Consolle in legno dorato intagliato Luigi XV con piano in marmo rosso di Verona sagomato a becco di civetta, prima metà del XIX secolo
cm 90x153x68