Auction 29 Partea 2
De la Gliubich
13.11.24
Corso Vittorio Emanuele II, 9 67100 L'Aquila, Abruzzo, Italy, Italia
Licitația a luat sfârșit

LOT 342:

Cristo consegna le chiavi a San Pietro XX secolo
olio su metallo cm 105x90; con cornice cm 127x103 XX secolo

Preț de început:
Preț aproximativ :
€300 - €400
Comision casă de licitații: 28% Mai multe detalii
13.11.24 at Gliubich
tag-uri: