מכירה פומבית 93
Itineris Auction House
6.10.22
via Vivaio, 24 - 20122 Milano, איטליה

פריט 78:

Wifredo Lam
IL DRAGONE
litografia ...

€600 - €700
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 6.10.22 בבית המכירות Itineris Auction House

Wifredo Lam
IL DRAGONE
litografia, cm 70x50; es. 98/100
firma
sul retro: certificato di provenienza Meeting Art