מכירה פומבית 94
Itineris Auction House
15.12.22
via Vivaio, 24 - 20122 Milano, איטליה
Giovedì 15 dicembre 2022, ore 15

פריט 44:

Scuola Italiana del XVI secolo
ADORAZIONE ...

2,500
€3,000 - €3,500
עמלת בית המכירות: 26% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.12.22 בבית המכירות Itineris Auction House

ADORAZIONE MISTICA DI SAN FRANCESCO D'ASSISI
olio su tela, cm 41,5x30

Lievi difetti