Auction 32
De la LiveBid Auction House
9.11.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, Italia
Mercoledì 9 Novembre 2022 ore 15:30
Licitația a luat sfârșit

LOT 17:

Scuola Italiana del XIX secolo RITRATTO DI GENTILUOMO olio su rame, cm 12x11

Scuola Italiana del XIX secolo
RITRATTO DI ...

Preț de început:
Preț aproximativ :
€300 - €400
Comision casă de licitații: 35% Mai multe detalii
tag-uri:

RITRATTO DI GENTILUOMO
olio su rame, cm 12x11