מכירה פומבית 33
LiveBid Auction House
6.12.22
Via Vivaio 24, 20122 Milano, איטליה
Martedì 6 dicembre 2022, ore 10

פריט 269:

Piero Gauli
NATURA MORTA
acquerello ...

נמכר ב: €30
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 35% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 6.12.22 בבית המכירות LiveBid Auction House

Piero Gauli
NATURA MORTA
acquerello su cartoncino, cm 12,5x17,5
firma

Provenienza
Galleria Cocorocchia, Milano
La Scaletta, San Polo d'Enza
Collezione privata, Milano

Bibliografia
Il disegno italiano, Edizione La Scaletta, San Polo d'Enza, tav. 37