מכירה פומבית 5 IMPORTANT SILVERS AND PAINTINGS FROM ITALIAN PRIVATE COLLECTIONS
Lucas aste
26.5.20
Via Nino Bixio, 32 - 20129 Milano, איטליה
Tuesday may 26, 2020, 3pm CET.

פריט 7:

Scuola Francese o Tedesca del XVIII/XIX secolo - French or German School of 18th/19th century

נמכר:
900
€900 - €1,200
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 26.5.20 בבית המכירות Lucas aste

Matrimonio di Perseo e Andromeda

Olio su papier mache

Marriage of Perseus and Andromeda

Oil on papier mache

Diametro 8,5 cm

Sul retro un'iscrizione "Vernablung des Perseus mit des Andromeda"