מכירה פומבית 26 A PIEDMONTESE MANSION AND OTHER PRIVATE COLLECTIONS
Lucas aste
21.2.23
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
Martedì 21 febbraio 2023 ore 15

פריט 25:

Scuola caravaggesca del XVII secolo
Santa Cecilia
Olio su tela
96 x 120 cm

...

5,000
€5,000 - €8,000
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 21.2.23 בבית המכירות Lucas aste

Santa Cecilia
Olio su tela
96 x 120 cm

Caravaggesque school of the 17th century
St. Cecilia
Oil on canvas
96 x 120 cm