מכירה פומבית 27 A VENETIAN MANSION AND OTHER PRIVATE COLLECTIONS
Lucas aste
23.5.23
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
Martedì 23 maggio 2023, ore 14.30

פריט 329:

Coppia di tazzine in maiolica
A gran fuoco con decoro a fiori in policromia
Manifattura milanese

180
€180 - €280
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Lucas aste

Coppia di tazzine in maiolica
Manifattura milanese
XVIII secolo
h 7 cm

Lievi sbeccature al bordo.

A pair of majolica cups
High-fired with polychrome flower decoration
Milanese manufacture
18th century
h 7 cm

Slight chipping on the edge.